29 Nisan 2013 #1761401

Metro Kargo Taşımacılık Kargoma Zarar Verdi!

02/07/2012 tarihinde Ankara'dan Samsun' a gitmesi için siteler metro kargo'ya 2 top (155 mt) kumaş verdim anlaşmalı firma olduğum için kargo bedelinin 15 tl*2=30 tl para alması gerekirken karşı firmadan 70 tl para istediler düzeltilmesini istedim düzelteceklerini söylediler ama düzeltmeyi değil benim olan kumaşı Samsun' da ki depolarına koymayı tercih ettiler.


Samsun' da ki depolarını su bastı kumaşımız kullanılamayacak hale geldi. kargonuz sigortalıdır biz bu kumaşın bedelini size ödeyeceğiz diye B**** E**** bey bize taahattütte bulundu ama tam 10 aydır ne B**** E***** nede başka bir yetkiliye ulaşabiliyorum başkaları çıkıyor biz birşey yapamayız size sadece B***** E**** yardımcı olabilir deniyor.

Y-M 124 Okunma

Cevaplar

  • Y-M20 Haziran 2013

    müşteriyle görüşülmüş şikayet konusu sonuçlandırılmış tamamen yalan daha şikayetim devam ediyor daha ilgilenilmiyor bile BARIŞ ERCAN beyi şirket telefonundan arıyordum artık telefonlarıma bile bakmıyor.

  • Y-M20 Haziran 2013

    metro kargo düşmanıma bile önermem

  • Metro Kargo Taşımacılık Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimize ait tazmin süreci başlatılmış olup,gerekli görüşmeler yapılarak şikayet konusu sonuçlandırılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön