27 Nisan 2013 #1766969

Metro Kargo Taşımacılık Kargodan Kaynaklanan Hasar!

Eskişehirden izmir ikeaya değişim iade için demonte mobilya göndermek istedim. ikea metroya yönlendirdi. ürünün ambalajlanmadan önce bütünüyle hasarsız çiziksiz olduğuna dair resimledim. ayrıca strech rulo köpük kartonla paketlenmiş durumuda resimledim. 2 gün sonra ikea ürünün hasarlı olduğunu belirtti teslim almadı. ürün eskişehire geldi.


Ürünüm durumunu görmek için kargoya gittim. ürünün yerde sürttürülerek hoyratça saman çuvalı gibi taşınmasından dolayı hasarlanmış olduğunu gördüm. resimlerini çekerek durumu metro müşteri hizmetlerinden F. hanıma defalarca tel mail yoluyla ilettim. 10günden beri yanıt alamıyorum. ürünüm hasarlandı ayrıca ikeaya iade değişim işlemim gerçekleşmedi. tüketici mhk. gideceğim.

Nejdet 78 Okunma

Cevaplar

  • Nejdet26 Temmuz 2013

    maalesef burada yayınlanan şikayetim çözüme kavuşmadı. aynı konuda 2. şikayetimi bu sitenize yapmıştım. ama dediğim gibi sorunumu çözmek için hiç bir adım atılmadı. bu konu 4 aydır çözümsüz. Metro Kargo ünvanına hiç ama hiç yakışmayacak şekilde davrandı. demekki metro kargo ve şirketler topluluğunu gözümüzde büyütüyoruz.

  • Metro Kargo Taşımacılık Temsilcisi29 Nisan 2013

    Şikayet konusu hakkında gerekli incelemeler yapılmıştır. Müşterimizin mağduriyetinin giderilmesi adına süreç başlatılmış olup,gerekli bilgilendirme yapılarak şikayet konusu sonuçlandırılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön