17 Eylül 2013

Metro Kargo Taşımacılık Sirkeci Şubesinin İlgisizliği!

Cuma günü saat 13:00 da kargo dağıtım elemanınız tarafından arandım ve adresi bulamadığı için tarif etmemi istedi. Getirilecek adresimin tramvay yolu üzerinde çok basit bir yerde olmasına rağmen adresim bulunamadı ve getirilmedi. Aynı şekilde Cumartesi günüde getirilmedi. Bugün Sirkeci şubesini defalarca aradığım halde dönüş yapacaklarını söylüyorlar ve aramıyorlar. En son ki telefon görüşmemde dağıtıma çıkan elemanlarının şubeye uğramadan dağıtıma çıktığını ve bugün de paketimin gelmeyeceğini söylediler.

Sirkeci Şubesinin alakasızlığı, kabalığı ve sorun çözüm odaklı yaklaşımdan çok uzak oluşu beni üzdü. Paketim gün içerisinde elime ulaşmaz ise bir daha asla servisinizi kullanmayacağım.

Lal 87 Okunma

Cevaplar

  • Metro Kargo Taşımacılık Temsilcisi26 Ekim 2013

    Müşterimizin belirmiş olduğu şikayet konusu incelenmiştir. Gönderi hakkında sorun yaşanan şubeye gerekli yazılı ihtar iletilmiş olup,tekrarının yaşanmaması adına ilgili personel eğitim programına davet edilmiştir. Müşterimiz ile iritbata geçilerek şikayet konusu sonuçlandırılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön