Metro Kargo Taşımacılık Müşteri Memnuniyeti Umurlarında Değil!

Hasan Ş. |

Metro Kargo Taşımacılık ile taşıma veya gönderi yapan firmalardan ürün satın almıyorum.
16.07.2014 tarihli İstanbul'dan gönderilen gönderim hala gelmedi. Bu kargo firmasını kullanan bütün firmalar iki kere düşünün ve ben bu kargo ile bana gelecek hiçbir gönderiyi kabul etmiyorum.

Şubeleri ayrı bir dert genel müdürlük ayrı bir dert... Çok rahatlar ve müşteri memnuniyeti hiç umurlarında değil kendi bildikleri gibi hareket ediyorlar hatta telefonda kargomu teslim etmedikleri halde suçlu olmalarına rağmen bağırıp müşteriyi azarlayabiliyorlar.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Ş.
  01 Ağustos
  12:41

  müştriye bir yanlışlık olsada dönümülyor
  müşteri günler sonra ürününü kendisi aramaya kalktığında karşısında muhatap bulamıyor
  şikayet sitesinden ulaşabildim bende.

 • 23 Temmuz
  12:29

  Müşterimizin , göndericisi tarafından verilen adres ve telefon bilgileri yanlıştır. İlk olarak verilen yanlış adrese gidilmiş olup, teslimat yapılamayarak Operasyon merkezine geri getirilmiştir. Daha sonra gönderici ile iletişime geçilerek telefon numarası alınmıştır. Müşterimize bu numaradan ulaşılmış olup, adresin yanlış olduğu kendisi tarafından da teyid edilmiştir. Ancak müşterimiz kargoyu istemediğini ve iadesini istediğini iletmiştir. Personelimizin tüm ısrarlarına rağmen kargoyu istememiştir. BUnun üzerine kargo iade gönderiler arasına bırakılmıştır. Ancak müşterimiz bu site üzerinden aynı gün bir şikayet daha yazmıştır. Bu kez farklı bir personel arayarak teslimatın hızlıca yapılabileceğini iletmiştir. Ancak müşterimiz kargoyu yine iade istemiştir. Son olarak müşterimiz bir şikayet daha yazınca bir görüşme daha gerçekleştirilmiş ve bu görüşmede müşterimiz kargosunu istemiştir. Buna istinaden özel bir araç ile teslimat gerçekleştirilmiştir.

  Metro Kargo Müşteri Hizmetleri