Metro Kargo Taşımacılık İlgisiz.

Fikret E. |

3 kez tedarikçi firmamız tarafımıza ürün gönderdi. Levent şube olarak geçmekte 24 saatte teslim edilecek ürünü 72 saatte teslim etmesi ayrı bir olay. Onuda geçtik her koli patlak gelen kuryeler argo davranış ve konuşmaları paketleri yolun ortasına bırakıp gitmesi şube müdürü sayın k** hanım ile görüştüğümde kurye mecbur değil gibi kelimeler kullanmakta genel müdürlük. 02126580801 telini arayarak yetkili birini istedim n** hanım diye birini bağladılar. Gün içerisinde bilgi dönüşü yapacağını bildirdi, hala beklemekteyiz.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  17:54

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup ilgili şikayeti işleme alınmıştır.

  Metro Kargo Müşteri Hizmetleri

 • Fikret E.
  27 Ekim
  12:35

  Doğrudur 20 gün sonra Fatma gül hanım isimli biri aradı şikayetimi dinledi tekrarı olmayacağını bu sorunun tamamen personelden kaynaklandığını tekrarı olmayacağını söyledi. Fakat bugün 30 koli her biri 10 kg yani 300 kg fındık tozu geldi 10 koli dağınık ve patlak yağmur yağıyor yerler ıslak ürünleri yere indirmişler kuryeye neden ıslak yere bırakıyorsunuz ayrıca koliler patlak, verdiği cevap aynen şöyle karda yağsa indiririm almıyorsanız geri iade ederim gibi kabadayı bir tavır sergiledi adrese teslimi bu arkadaşlara birileri öğretsin yada kargo işi yapmasınlar. yukarıda şikayetime cvp verilmiş.

  (Merhaba,
  İlgili gönderi hakkında müşteri ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Müşterimizin gönderi teslimatı sağlanmıştır.) 20 gün önce teslim aldım zaten adrese değil yol ortasına bırakılan kargolarımı aldım doğrudur.

 • Fikret E.
  27 Ekim
  12:25

  Hiç niç bir değişiklik yok yine aynı kalitesiz sorumsuz kabadayı tavırlar sergileyen bir şirket.

 • 20 Ekim
  10:36

  Merhaba,
  İlgili gönderi hakkında müşteri ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Müşterimizin gönderi teslimatı sağlanmıştır.


  Metro Kargo Müşteri Hizmetleri

 • Fikret E.
  01 Ekim
  08:52

  Hala bildi gönüşü hapacaklar 2 gün oldu.