13 Nisan 2013

Metro Kargo Taşımacılık İki Misli Fiyat!

11. 04. 2013 tarihinde Çorlu'dan İstanbul'a bir makina getirttim. makinanın kargosu için teklif aldırdım 100 tl fiyat verdiler. makina elime ulaştığında bana 190 tl fatura çıkardıklarını söylediler, itiraz ettim birçok telefon görüşmesi yaptık durum değişmedi. faturayı değiştiremeyeceklerini bu parayı ödemem gerektiğini aksi takdirde makinamı alıkoyacaklarını belirttiler. bu parayı benden tahsil ettiler. ilave olarak ödediğim bu 90 tl aldılar. bu şirketi protesto ediyorum.

Salim 243 Okunma

Cevaplar

  • Metro Kargo Taşımacılık Temsilcisi29 Nisan 2013

    Şikayet konusu hakkında gerekli incelemeler yapılmıştır. Kargo taşıma ücretleri net fiyat şube yapılan son kontrolde belirlenmektedir.Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmış olup,şikayet kapatılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri hizmetleri

  • Salim19 Nisan 2013

    Şikayetim ile ilgili Metro Kargo firması benimle olumlu olumsuz herhangi bir diyalog kurmadı.Yaptıkları bu hatanın sebebinin ne olduğunu bile merak etmiyorlar.Demek ki müşteriye ihtiyaçları yok Bir sefer de iki misli fiyat alarak firmalarını bu suretle kalkındıracaklarını zannediyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön