17 Ekim 2016

Metro Grossmarket Şoklu Siyah Kabuklu Midyeler Kumlu Çıktı!

13 Ekim 2016 Metro Gross market Bayrampaşa şubesinden 2 paket, kabuklu siyah midyeyi KDV dahil yaklaşık 26.-TL'ye aldım. Son tüketim tarihi geçmiş değildi. Ancak paketlerde Yunanistan'dan ithal oldukları yazıyordu.
İkiz kızlarımın yaş günü kutlamasına, seneler önce yaptığım Belçika usulü midye&patates tava yapacaktım. Kocaları ve çocuklarıyla birlikte güzel bir akşam yemeği öncesi yemeyi planlıyorduk. Hazırladığım onca sosunun ve su dolu tencerenin içinde 2 saate yakın pişirmeme rağmen çoğunun kapakları aralanmadı bile. Şüphelendim ama pişmiştir diye çıkartıp masaya getirdim. 15-16 tanesini açmamıza rağmen midyelerin kumlu ve etlerinin olması gerektiğinden çok sert olduklarını gördük. Çoluk çocuk zehirlenme ve kumların böbreklerimize vereceği zarar tehlikesi sebebiyle hepsini çöpe attık. Beklentilerimizin hüsrana dönüşmesi hepimizi üzdü ve Metro Grossmarket'e güvenimizi yıktı.

V.ahmet 1.456 Okunma

Cevaplar

  • V.ahmet 20 Ekim 2016

    Metro Grossmarket'ten henüz herhangi bir cevap alabilmiş değilim. İtiraz süremi sormuşsunuz ama sürenin ne kadar olduğunu belirtmemişsiniz... . Firmadan genelde memnunum ama bazen arada bunun gibi durumlarla karşılaşma olabiliyor. Üniversiteyi de Almanya'da okumam sebebiyle sistemlerini bilip güvenmem sebebiyle, disiplinlidir diye güveniyordum ama eski güvenim kalmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön