10 Ocak 2014

Metlife Emeklilik ve Hayat Ödemede Haksızlık Yapıyor

20 Şubat 2013 te deniz bank tarafından işsizlik sigortası yaptırdım. 8 yıl aynı iş yerimde çalışıyorum. 31 Ekim 2013'te iş yerimizin kapanması nedeniyle işsiz kaldık. Hemen akabinde
Metlife Emeklilik ve Hayat ile iletişime geçerek durumu izah ettim. Evraklarımı istedikleri şekilde gönderdim. Şu an itibari ile bir kaç arkadaşıma ödeme yapılacağı bilgisine ulaştığım halde hala bana geri dönüş yapılmadı. Eğer bu hafta sonuna kadar bana bilgi verilmediği takdirde, öbür arkadaşlarıma gönderilen onay kağıtlarını emsal gösterip hazine müsteşarlığına, avukata ve tüketici haklarına şikayet edeceğim.

Cem 466 Okunma

Cevaplar

  • Metlife Emeklilik ve Hayat Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak tarafına konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. İyi Günler Dileriz, MetLİfe Emeklilik ve Hayat A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0638

  • Cem'in Teşekkür Mesajı29 Ocak 2014

    Dün yaptığım son görüşmeden sonra met life mağduriyetimi giderdi,özellikle şikayetim var ekibine göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok tşk ediyorum. Met life de ayrıca zor durumumda bana yardımcı olduğu için tşk ediyorum.

  • Cem15 Ocak 2014

    size yaptığım şikayet sonrası met life emeklilikten arandık,evrak eksik olduğunu beyan ettiler bende akabinde daha öncede buna benzer bir durum olduğunu evrakları gönderdiğimi söyledim..ama yine tekrar ikinci defa yine gönderdiğimi ifade ettim,isterlerse kargo kodunu verip internetten bakabileceklerini söyleyip size ulaştığını kesin bilgisini aldığımı söyledim,tekrar bakalım deyip görüşmeyi sonlandırdılar ama kesin bir cevap verilmedi hala..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön