15 Aralık 2015

Metlife Emeklilik ve Hayat Kart Borcum Güvende Sigortası

Metlife kadar anlayışsız bir firma görmedim. Onay verilen ödeme için tekrar tekrar arıyorlar. SGK hizmet dökümü isteniyor. Ben uzun zamandır ödeme yaptım. İşten çıkartılma durumum gerçekleşti.


1-1,5 ay evraklar için süründürdüler. Şimdi SGK hizmet dökümü diye tutturuyorlar. 1 aydır hastanede babamın ciddi rahatsızlıklarıyla uğraşıyorum, hastaneden bile çıkamıyorum. Bana SGK dökümünüzü gönderin diyorlar.


Babamın durumu kritik çıkamıyorum bir yere gidemiyorum diyorum ama anlamıyorlar. İşi yokuşa sürmek uğruna yapamayacakları şey yok. Sigorta yaparken her ay SGK dökümü isteneceğinden acaba neden bahsetmiyorsunuz, ödemenin 7 taksite bölüneceğinden neden bahsetmiyorsunuz? Ödememi yapın lütfen.

Tc 587 Okunma

Cevaplar

  • Tc17 Aralık 2015

    Çözümlenen bir durum yoktur. Müşteri temsilcisinin arayıp, sürekli SGK dökümü istemesiyle sorunu çözümlenmiş olarak algılamak müthiş bir anlayış tarzı. Anlayışsızlığınız için teşekkür ederim! Metlife ile bir daha kesinlikle çalışmayacağım ve çevreme de tavsiye etmeyeceğim. İnsanların zor durumunda bile yardımcı olmadıkları için tekrar tekrar teşekkür ederim.

  • Metlife Emeklilik ve Hayat Temsilcisi16 Aralık 2015

    Müşterimiz ile görüşülerek konu ile ilgili şikayeti çözümlenmiştir. Saygılarımızla, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 0850 222 0 638 (MET) [email protected]

  • Metlife Emeklilik ve Hayat Temsilcisi15 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz değerlendirmeye alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 0850 222 0 638 (MET) [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön