02 Ekim 2015

Metin Tercan Fotoğraf Stüdyosu Slayt Gösterimizi Mahvetti

Mekanın anlaşması olduğundan mecburen çalışmak zorunda kaldık. Sırasını verdiğimiz fotoğrafları karışık bir düzende rastgele koymuşlardı. Ayrıca verdiğimiz müziğin süresine sığdırılmasını istedik ancak kafalarına göre öyle bir süre ayarlamışlar ki fotoğrafların yarısı müziksiz geçti. İçeri başka fotoğrafçı almadıkları gibi, kayıtlar için çok abartılı rakam talep ettiler. Ayrıca kuaförde kendi gelinlerini tanımayıp, başka gelinlerin fotoğraflarını çektiler. Bu kadar profesyonellikten uzak bir ekip görmedim.

Bartuğ 952 Okunma

Cevaplar

  • Bartuğ'un Teşekkür Mesajı10 Mart 2016

    Metin Bey ile birebir görüşme yaptık. Samimi bir şekilde özür diledi. Yaşanılan durumu geri getirmek mümkün olmasa da telafi etmek için ellerinden geleni yapmak istediler. Bundan sonrasında böyle bir durum yaşanmaması için gereken önlemi alacağını belirtti.

  • Metin Tercan Fotoğraf Stüdyosu Temsilcisi07 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz Barkovizyon hazırlanması düğününüze saatler kala tarafımıza geç getirildiğinden dolayı böyle bir hata olmuştur bundan dolayı sizde özür dileriz. Kuaförde ise o gun bizimle anlasmalı 3 gelinimiz vardı bunlardan bir taneside sizdiniz. Bahsi geçen diğer gelinde bizimle anlasmalı bir çiftti siz olayı bu şekilde algılamış olabilirsiniz. Ayrıca talep ettigimiz fiyatlar Ankara Fotografcılar Odasının belirlemiş oldugu fiyatları aşmamaktadır. Saygılarımzla mutluluklar dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön