Toplam çözüm sayısı
..
Meslekburda Eğitim ve Kariyer Merkezi ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Meslekburda Eğitim ve Kariyer Merkezi İptal Etmedi

330görüntüleme
Eda
Eda 11 Temmuz 20:37

150 lira yatırdım. Parayı yatırana kadar hiçbir şekilde iptal yoktur denilmedi. Sadece iade yok denildi. 1 buçuk ay sonra iptal etmek için aradım. Çeşitli nedenlerden dolayı iptal etmediler. Erteler gibi bir konuşma yapıldı. En son arandığımda ödemeyi yapmak zorunda olduğumu, ödemeyi yapmazsam, mahkemelik olunacağı falan söylenmişti. Ben bilgilendirilmediğimi söylediğimde protokolün böyle olduğunu ve bilgi verildiğini ısrarla savundular. Bana parayı yatırdıktan sonra yapılan konuşmanın kaydını attılar. Ne gerekiyorsa yapılsın bakalım!

Sayın Öğrencimiz, Kursa kayıt olmadan önce iptal ve iadenin olmadığını tüm öğrenci adaylarımıza aktarıyoruz.Görüşmelerimizin hepsi kayıt altına alınıyor. Sizinle yapılan görüşme kayıtları da incelenmiş ve İptal / iadenin hiç bir durumda olmadığı Eğitim Danışmanımız tarafından belirtilmiş. Sizin onayınız dahilinde öğrenci kaydınız yapılmıştır. Yani kayıt olarak bu durumu kabul etmişsiniz. Parayı yatırmış dahi olsanız size onayınız sorulduğunda hayır dediğinizde paranızı iade edemeyiz diye bir durumda söz konusu değil! İptal etmek istediğinizi 1 buçuk ay sonra ilettiğinizi belirtiyorsunuz. Bu sürede eğitim bitiyor zaten. Eğitimlerimizi izleyip izlemediğinizi, Canlı eğitimlerimize katılıp katılmadığınızı nasıl ispatlayabilirsiniz. Bu süre içinde eğitim videolarımızı kopyalamadığınızı nereden bileceğiz. Özetle eğitime katıldıktan sonra İPTAL VE İADE hiç bir eğitim merkezinde olmadığı gibi bizim kurumumuz da da bulunmuyor. Bilginize, Saygılar

Eda
Eda13 Temmuz 00:56

Ses kayıtlarını bulduğunuz gibi derse katılıp katılmadığımı da bulun bir zahmet. İade talep eden olmadı zaten bir akıllı sizsiniz değil mi. Bana 150 lirayı yatırıp kayıt olana kadar kesinlikle hiç kimse iptal yok diye bir şey söylemedi ısrarla belirtiyorum. Attığınız kayıt ta parayı yatırıp kaydı onayladıktan sonraki kayıt. Bu ince planlarla basit akıl oyunları yapmayın lütfen :) dediğim gibi gereken neyse yapılacak diyordunuz ya buyurun bakalım. Ben görmediğim dersin gitmek istemediğim kursun parasını vermem böyle saçma bir protokol kim tarafından yazıldıysa gidin derdinizi onunla konuşun!

Eda
Eda13 Temmuz 01:04

Eğitim videolarını kopyalamak nedir ya başka işimiz yok zaten sisteminizi adam akıllı kurmamanızdan bende benim gibiler de sorumlu değildir. Bir eğitim kurumuysanız önce dürüstlükle gelmeyi sonra insanları rahatsız edip zan altında bırakmanın yanlış olduğunu bilmeniz gerekirdi. Buradan vereceğiniz eğitimin kalitesi de az çok belli oluyor gitmeyi düşünenlerin bilgisine.

  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

3 Yorum

Selma
Selma13 Temmuz 21:03
 

Nedir bu bn form doldurdum ad soyad il bir de numara bana dönüş yapacaklar mesajı geldi yoksa para mı alacaklar benden bn daha bir şey konuşmadım onylamadim anlatrmidn nedir bu neyin nedir

Eda
Eda13 Temmuz 21:38
 

Kayıt için peşin olarak 150 lira yatırmanı istiyorlar ola ki gitmekten vazgeçtiniz ya da ödemeyi yapacak durumunuz olmadı her gün aranicaksiniz bir de ödemenin tamamını yapmak zorundasınız diye baskılı konuşmalara maruz kalacaksınız.

Eda
Eda13 Temmuz 21:44
 

Genelde siz parayı yatırana kadar iptal yok diye bir bilgi verilmiyor. Sadece iade yok deniliyor size onaylattırıyorlar sonra da dediğim gibi işte gitmekten vazgeçme ya da parayı ödeyememe gibi bir durum olacaksa süreç bu şekilde oluyor.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile