13 Şubat 2013

Mersin Büyükşehir Belediyesi Belediye Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun Pankartları İle Uğraşıyor!

Mersin Büyükşehir Belediyesi işleri güçleri bırakmış şehrin her tarafına DEVASA büyüklükte Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun Pankartları asmış. Pankartlar bir iki tane de değil yüzlerce. Bayram olur bir iki tane asarsın onu anlarım. Yani bu büyük bir israftır. yazık ya bu paralarla kaç tane fakir doyardı hiç bunlar düşünülmüyor mu?

Yunus 102 Okunma

Cevaplar

  • Yunus22 Şubat 2013

    Şehrin yolları patates tarlası gibi, yetersiz, dar Özellikle limanın önündeki kamyon trafiği tam bir rezillik Çarpık kentleşme ve hava kirliliği aldı başını gitti Kalitesiz gıda satan dünya kadar yer var zehirlenen zehirlenene Şehirde yeşil alan olarak sahil dışında hiçbir yer yok,her yer beton moloz yığını Sahil desen pislik içinde çoğu çocuk parkı çiş ve insan dışkısı kokuyor. Toplu taşıma araçları terör estiriyor. Dünyanın otobüsü minibüsü var bir iki yolcu taşıyor. Valiliğin önünde akşam bir trafik oluyor tam bir saçmalık. Yollarda yarışan yarışana kural mural dinleyen yok. Tarihi eserleri koruyan yok. Kızkalesini bir restore etmişler ben o kaleyi restore eden mimarın... Ya bukadar dangalaklık olmaz ama ya.

  • Yunus13 Şubat 2013

    Diğer Büyükşehir Belediyelerine de bakıyorum Sevgililer Günü kutlama yarışına girmişler. Yani her işi hallettik bir bu kaldı değil mi? Yaptığınız işin biraz ciddiyetini sorumluluğunu düşünün bu tarz boş işlerle paraları çarçur etmeyin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön