Merkezfirsati.com Kusurlu Ürün Teslim Etti.

Ecevit Y. |

Merkezfirsati.com İnternet üzerinden satış yapan bir siteden bu mağazanın gt999 pembe arabalı yatağını satın aldım. Ürünü teslim aldığım akşam ürünün montajını yaparken kapı içlerinde menteşe bağlantılarının çatlamış olduğunu gördüm. Durumu ertesi gün mağaza yetkilisine ilettim. Kendilerinden böyle bir ürün çıkmayacağı gerekçesi ile nerede ise beni suçlu çıkarttılar. Ürün garantili ama kapıların değişimi için benden extra ücret istiyorlar.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ecevit Y.
  02 Aralık
  02:04

  firmanın aşagıda yazmış oldugu beyanların tamamı gerçek dışıdır. ürünün faturasını bile tarafıma gönderme zahmetinde bulunmamışlarıdır. ürünün kusurlu oldugu teslim alındıktan hemen sonra firmaya bildirilmiş olmasına ragmen yetkili kişi birkaçgün oyalama taktigi uygulamış sonundada kusurlu ürünü kabullenmemiştir. şahsın bahsettiği gibi kusur ertesi gün degil ürünün teslim alındıgı gün kendisine bildirilmiş olup firma ile irtibata geçende ürünün kusurunu belirtmek için bendim. arkadaşın belirttiği gibi kendileri benimle irtibata geçmediler yani. sözün özü, yukarıda allah var, kusurun kimden kaynaklandıgını o da biliyor ben ne hakkımı nede paramı helal etmiyorum. Allahtan dilegim ödemiş oldugum para umarım bi yerlerden çıkar.

 • 21 Kasım
  11:37

  Kişiye telefonda destek verildi ürün kurulumu için gece saat 10 gibi ortalama ürün 4 parça olarak monte edildi.
  Telefonda destek verilirken hiç böyle bir sorun olmadı kendısıde kapağı açtı kapadı ertesi saat 3-4 gibi kapının kırık oldugunu tarafımıza bildirdi. 60 kg yuk dayanımı olan bir kapıdır. çocuk üzerine asılıp kırmış olacağiıı dusundüğümüzden dolayı ücreti karşılında değişim olucağını bildirdik kendisine.
  konu hakkında kişi sosyal medya ile değişim olacağı dusuncesi ile şikayetvar.com aracılığı ile iletti durumu.

  Sorunu bu sekılde çözemeyiz bildirmek isterim kesinlikle. o kadar yardımcı olduk ama kendisi bize konu hakkında yardımcı olmadı.