14 Şubat 2013 #1630687

Merinos Mobilya Paramı İade Etmiyor!

Samsun merinos mobilyadan akşam yatak odası takımını katalogtan aldık ve kredi kartından parasının tamamını çektirdim sipariş verilmeden sabahleyin mağazaya gidip mağaza müdürüne ürünü almaktan vazgeçtiğimi ve kredi kartıma paramın iadesini istedim mağaza müdürü daha sonra patronu ile yaptığı görüşme sonucunda 300 TL ödemem karşılığında paramı iade edeceklerini telefonla bildirdi ve paramı iade etmediler.


Ürünü satıncaya kadar müşteriyi yanlış bilgilendiriyorlar. mağaza personelinin sözlerine güvenerek ödeme yaptık kesinlikle mağaza personelinin sözlerine güvenmeyin ve sözleşmeyi incelemeden imzalamayın ve ödeme yapmayın. bir saat sonra bile vazgeçseniz paranızı komisyon almadan iade etmiyor.

Seyit 340 Okunma

Cevaplar

  • Seyit17 Nisan 2013

    Merinos firmasının gerek kişisel ve gerekse kurumsal olarak satış sonrası hizmetinden kesinlikle memnun değilim.firma tarafından bana dönüş yapılmamış ve sorunumla kesinlikle ilgilenilmemiştir. Aynı ürün için değil her hangi bir ürün için dahi merinos firmasını tercih etmem ve tanıdıklarımada alış veriş yapmamalarını öneririm

  • Seyit09 Nisan 2013

    Merinos firması tarafıma şikayetler ilgili dönüş yapmadığı gibi belirlediğimiz standarlardaki ürünü değil kalitesi düşük ve arızalı ürün göndermiştir.eksikliklerini ise tamamlamamıştır.satış sonrası hiç bir hizmeti vermemiştim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön