26 Ağustos 2013

Merinos Kusurlu Ürün!

Ramazan bayramından yaklaşık 20 gün önce Antalya Aspendos bulvarında bulunan Merinos mağazasından yatak odası takımı aldım. Onlar teslimat tarihi olarak 12. 08. 2013 verdiler. Bende sıkıntı ve sorun olmasın diye 15. 08. 2013 olmasını istedim ve anlaştık. Bende buna binayen evimdeki eşyalarımı ayın 14'de evkurcuya verdim.

Teslimat ayın 15'de saat 23:30 yarım yamalak yapıldı. Çekmeceler arızalı, ayna takılmamış, her tarafta kartonlar vs. vs. Benim buradan anladığım satarken sorun yok, biz öyleyiz, biz böyleyiz biz kurumsalız biz MERİNOS'uz. Biz büyük firmaların sözlerinde güveniyoruz ama sonu hüsran oluyor.

Mutlu 352 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu29 Ağustos 2013

    Varın gerisini siz düşünün

  • Mutlu29 Ağustos 2013

    Ben şikayet kısmına tam olarak ( karakter sayısından dolayı ) yazamadım sorunumu. Her şeyi geçtim hangi mobilya firması kurulumdan sonra çıkan kartonları ev sahibi istememesi halinde , kartonları yine ev sahibinin haberi olmadan apartmanın merdiven boşluğuna , evin balkonuna - koridoruna ve odasına bırakır mı.Ve bunu yapanlardan birisi mağaza yöneticilerinden birisidir.Bunu yapmalarının tek nedeni gün içerisinde sürekli arayıp ücretini peşin ödediğim ürünün ne zaman geleceği hakkında bilgi istememdir.Yani abiyane tabirle bilerek ve isteyerek KILLIK yapmışlardır.Bu yazıyı kim okuyorsa bir düşünsün ; evinizde yerde yatıyorsunuz ve mobilyacınız ürününüzü teslim edemeyeceğini söylüyor sonra çok aradığım için lütfedip halledeceklerini söylüyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön