02 Nisan 2013 #1719993

Meridien Hastanesi Hijyene Dikkat Edilmiyor!

Kenan Evren Bulvarındaki Meridien Hastanesi Ortopedi bölümünde iğne yapılmam gerekti beni pansuman odasına aldılar orada hastanın yatması için bulunan yatağın üzerine serilmiş olan bez çarşaf ve kirli çarşafın üzerinde kirli elyaf yastık bulunmaktaydı oysa sağlıkla ilgili olan her yerin hijyene uygun olması gerekmiyor mu? Bir sağlık kuruluşunda elyaf yastık neden hemde kimbilir kaç hastanın başını koyduğu kim bilir kimin ne hastalığının olduğunu nasıl bilelim bu durum hastalıkların bulaşması için bir sebep değil mi?


Lütfen bu şikayetimi ciddiye almanızı rica ediyorum bu durumun düzeltilmemesi halinde şikayetlerimi daha başka yerlere yapacağımı bildiririm.

Sevgi 212 Okunma

Cevaplar

  • Meridien Hastanesi Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Hastamız, Öncelikle şikayet bildiriminiz için teşekkür ederiz. Bahsi geçen uygulama ile ilgili şikayetiniz hızlı bir şekilde incelenmiş olup bundan sonraki süreçte bu tarz bir sorun yaşanmaması adına gerekli düzeltmeler ve sağlıkta kalite sistemi uygulamaları bahsi geçen bölümümüze uygulanmıştır. Bizi tercih eden siz değerli hastalarımızın şikayetlerinin kalite standartlarımızı yükselteceğinden hiç bir şüpheniz olmasın. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön