19 Mart 2014

Mercedes'den Aldığım Aracın Kaputu Boyalı Çıktı.

Mercedes Has Oto İstoç bayinden kendi ellerinde bulunan 2. araçlardan bir tanesini aldım. Aracı aldığımda bana bilgilendirme formu verdiler forumda yazan bagaj kapağının değişmiş olduğu idi başka bir hasarı yok görünüyordu. Aradan bir süre geçti aracımı satarken kaputunda boyalı olduğunu öğrendim. Sonra bayiye gittim ve durumu teyit ettirdim.

Koskoca firma çıkıpta siz müşterimizi mağdur ettik, gelin sizi mağduriyetinizi giderelim demediler. Bu hususta halen iyi niyetli görüşmeler yapmaya çalışıyorum fakat muhatap bulmak ne kadar zormuş şimdi anladım. Bugüne kadar Mercedes'e olan güvenim git gide azalıyor. Bu tür durumlara Mercedes Türkiye'nin sessiz kalmamasını bekliyorum.

Muharrem 2.124 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem 17 Nisan 2016

    Tüketici hakem heyetinden davayı kazandım. Has oto itiraz etti dava açıldı. Davayı yine kazandım ama değer olarak mahkemenin belirlediği fiyat çok düşüktü o nedenle temyize gönderdim. Peşini bırakmadım. Bu süreçte kazanılmış onca davaya rağmen Has Oto bir özür bile dilemedi. Ne diyeyim ki. Temyiz sonucuda gelsin her yerde bunu yayınlayacağım.

  • Muharrem 22 Mart 2014

    Cevap bile verilmedi :)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön