14 Ocak 2015

Mercedes C 180 Aracımın Cam Tavan Temin Süresi

2014 yılının 8. ayında aldığım yeni kasa C 180 aracımın doğal afet sonucu cam tavanı patladı. Fakat Türkiye cumhuriyeti sınırlarında yetki ağına ve servis yedek parça teminine güvenerek sahip olduğumuz aracımızın ne yazık ki Mercedes benz Türkiye stoklarında olmadığını öğrendik.


Öncelikle şaka olduğunu düşündüm fakat personel gayet ciddiydi ve gülümseyerek haklı olarak ona da garip geldiği için en erken 15 gün fakat 120 gün parça beklediğimizde olduğunu söyledi. Biran hırsla aracımı inanın paramparça yapmak istedim tavan gibi önemli bir parçanın nasıl stoklarda olmadığını düşündükçe hala beynime kan fışkırıyor.

Umutmetin 4.373 Okunma

Cevaplar

  • Umutmetin14 Ocak 2015

    Sayın yetkililer 15 gün içerisinde gelecek dedikleri yedek parçayı; fakat yedek parça dediğim öyle böyle bir şey değil aracın olmazsa olmazı cam tavanını bugün yani 14.01.2015 tarihinde tarafımızı arayıp parçanın Fabrika tarafından henüz üretime başlamadığını dolayısı ile en erken şubat ayının 2.haftası gelmesini beklediklerini ilettiler. Al bir bidon yakıt dök yansın sende karşına geç izle sende kurtul bizde demek değil mi sizce sayın yetkililer lütfen açıklama yapar mısınız. Yazıklar olsun verdiğim her kuruşa böyle bir hizmete yazıklar olsun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön