04 Kasım 2015

Mercedes Meslek İndirimi Hakkında Bilgi Alamadım!

Mercedes bayilerinin bir çoğunda Mercedes Merkez tarafından belirlenen bir kısım meslek gruplarına ek indirim (%3-%4) yapıldığı belirtildi. Bu meslek grubu arasında akademisyen/ eğitmen ve bazı meslek gruplarını tanımlanmış. Mercedes Has oto dan bu indirime başvurduk öğretmen olduğumuz için red bilgisi mail ile paylaşıldı. Bayinin yazılı yönlendirmesiyle bu özel indirimin hangi meslek gruplarına nasıl ve neden tanımlandığı konusunda Mercedes Türkiye ile irtibata geçtim ama konuyla ilgili 1 aydır bir dönüş alamadım, Mercedes International'da aynı şekilde hiçbir dönüş yapmadı. Bu indirim programına bazı meslek gruplarının ne gerekçe ile dahil edildikleri konusunda açıklama istiyorum.

Onur 1.635 Okunma

Cevaplar

  • Onur 25 Kasım 2015

    Üzülerek halen yazılı kapsayıcı bir dönüş alamadım. Lütfen en geç önümüzdeki hafta dönüş rica ediyorum. Her şey düzgünse neden açıklayıcı, kapsayıcı dönüş yapılmadığını anlamakta gerçekten zorlanıyorum. Geç dönüşün bu aşamadan sonra ihmal olduğuna inanmakta gerçekçi gözükmüyor. Eğer önümüzdeki hafta dönüş yapılmazsa öncelikle yazılı olarak adresten talep edeceğim. Syg.

  • Onur 11 Kasım 2015

    Sayın Mercedes Yetkilileri, öncelikle telefonla yaptığınız dönüş için teşekkürler ama ben yazılı bir dönüş talep ediyorum. Eğer bu kampanya ile ilgili yazılı bir dönüş yapmayacaksanız "yapamayacağınıza" dair yazılı bir dönüş yapın lütfen. Telefonda paylaştığınız müşteri gelir analizlerinin ne anlama geldiği konusunda bir fikrim yok bu konuda yetkiliniz de bir açıklama getiremiyor sonuçta kredili satış değil peşin satışta da bu indirim uygulanıyor. Gelir profili ile bağlantısını tam anlayamıyorum. Israrla yazılı dönüş yapılamayacağını hatta bunun için yasal zorunluluk olmadığı iletildi. Bu dönüşler bende bir şeylerin doğru olmayabileceği izlenimini oluşturuyor. Yazılı dönüş Ltf.

  • Mercedes Temsilcisi06 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize mercedes-benz.com.tr adresimizden “Bize Ulaşın” sayfasındaki iletişim formumuzu doldurarak,444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızdan de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön