Mercedes İkame Araç  Şikayetim.

Selamettin T. |

26 Ağustos günü akşam sularında Mercedes ML 320 CDI aracımla kaza yaptım ve aracımı ertesi sabah Mengerler Davutpaşa'ya bıraktım. Birkaç gün sonra servisten arandım. Arayan personel bana, Mercedes merkez depoda ihtiyaç duyulan yedek parçaların olmadığını, yurt dışından geleceğini, ithalat süresinin minimum iki hafta olacağını söyledi. Bu süre zarfında ise ikame araç veremeyeceklerini, böyle bir hizmetlerinin olmadığını söyledi. Oysa yaptığım araştırmada Mercedes'in bu yönde servisi olduğunu öğrendim ve Mercedes iletişim hattını aradım. İlgileneceklerini söylediler. Aradan 4 gün daha geçti ve dün tekrar aradığımda sürecin devam ettiği şeklinde baştan savma ve müşteriyi geçiştirmeye yönelik bir cevapla karşılaştım. Araca acil ihtiyacım olduğunu söyledim, aynen ileteceğini söyledi. Hala bekliyorum ve ne kadar daha bekleyeceğimi bilemiyorum. Müşteri memnuniyeti sıfır bile değil eksi!

Etiketler :

Garanti Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selamettin T.
  09 Eylül
  14:56

  Az önce Mengerler servisinden bir görevli beni arayarak konu hakkında Mercedes'in talebime olumsuz yanıt verdiğini söyledi. Mercedes'den bir ilgili beni aramaya tenezzül dahi etmedi. Bu cevap ile ben toplamda en az 4 hafta Mercedes gerekli tedariğini zamanında yapmaması nedeni ile araçsız olarak başımın çaresine bakmak zorundayım. Tabi ki bunun hukuken bir karşılığı Mercedes'e olacaktır.

 • 09 Eylül
  12:56

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize, mercedes-benz.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” sayfasındaki iletişim formunu doldurarak veya 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,

  Mercedes-Benz Türk A.Ş.