Volkan G. Teşekkür Mesajı

Mercedes müşteri hizmetlerine teşekkür ederim ama yetkili servis için ayni seyi dusunmuyorjm

Mercedes Garanti Kapsamındaki Parça Karşılığı Ücret İsteniyor!

Volkan G. |

28.05.2015 tarihinde Mercedes Markaya aracımda ki sanruf sorunu için gittim, kaporta boyadaki arkadaş daha arabaya 5 saniye gözüyle bakarak içinde parça kırığı olduğunu söyleyip garanti dışı olduğunu söyledi.

Giden gelen bir mekanizmanın içindeki parçanın kırılmasının nasıl garanti dışı olduğunu anlayabilmiş değilim, konuyla ilgili hiçbir muhatap ve yardımcı bulamadım benden ücret karşılığı değiştirebileceğini söyleyip muhatap olmadılar, daha sonra gittiğim müşteri ilişkilerindeki bayan arkadaş konuyla ilgilenip döneceğini söyledi. Mercedes müşteri hizmetlerini aradım ve yine herhangi bir dönüş gerçekleşmedi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan G.
  06 Haziran
  17:50

  Mercedes müşteri hizmetleri sorunumu halletti çok tessekkur ederim ama Mercedes merkay için ayni şeyleri soylemem mümkün değil iki gunde hallolacak seyi tam 10 gün ugrastirip garantili urunden para alacaklardi iyi ki müşteri hizmetleri varda derdimizi dinleyen birileri var

 • Volkan G.
  06 Haziran
  17:45

  Mercedes müşteri hizmetlerine teşekkür ederim ama yetkili servis için ayni seyi dusunmuyorjm

 • 03 Haziran
  16:58

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Çağrı Merkezi kanalımızdan da İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yapılmış ve talebiniz işleme alınmıştır. İlgili Departmanlarımız sizinle iletişim kurmaya devam edeceklerdir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize mercedes-benz.com.tr adresimizden “Bize Ulaşın” sayfasındaki iletişim formumuzu doldurarak, 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızdan da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Mercedes-Benz Türk A.Ş.