Mercedes C200 1.6 Dizel Aracın Kumandası Kapıları Açmıyor.

Mustafa Kemal S. |

Büyük hayallerle 4 ay sıra bekleyip almış olduğum 2015 Mercedes c 200 1.6 dizel otomobil aldığım ilk gün kumanda kapıları açmadı. 2.gün aracı yıkadım elektronik park freni kilitledi yapıldı sonra yine kapılar açılmıyor, şikayetiyle tekrar servise götürdüm bir sorun olmadığını söyleyip tekrar verdiler ve hala aynı sorunu olur olmaz yapıyordu.

Araç 2100 km' ye geldiğinde aracı yıkadım, park freni tekrar kilitledi ve araç şuan hala servise Almanya' dan parça bekliyor, aracı alalı 2 ay oldu 20 günü yedek araca bindim. Şunu söyleyebilirim ki Mercedes gibi bir markaya yakışmadı. Araç değişimi istiyorum, aracı ikinci el fiyatına almak istiyorlar. Büyük ihtimal mahkeme yoluna gideceğim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  12:53

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Çağrı Merkezi kanalımızdan da İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yapılmış ve talebiniz işleme alınmış, ilgili Departmanlarımız sizinle iletişim kurmuşlardır.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize mercedes-benz.com.tr adresimizden “Bize Ulaşın” sayfasındaki iletişim formumuzu doldurarak, 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızdan de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,