29 Ocak
#11514994

Mercedes Yağmurda Nasıl Su Alır Bir Türlü Anlamış Değiliz!

2013 yılında Mercedes Mengerler Bursa bayinizden sıfır olarak almış olduğumuz A180 model aracım henüz onyedibin km olup
Geçen sene seyir halindeyken bilgisayar kartı arızaya geçti direksiyonu kitlendi. Park etmek üzere olduğumdan olası bir kaza olmadı. Araç kendini kilitledi çekici çağırıp Mengerler Bursa servise götürüldü. Servis ücretini ödeyerek on gün sora aracımı aldım
Bir hafta önce aynı aracıma bindiğimde arka koltuk ayak basılan yerlerin havuz gibi suyla dolduğunu gördüm ne olduğunu anlayamadık kendi imkanımızla suyu boşalttık Mengerler Bursa servisi aradığımızda getirin bakalım dendi. Beşbin gibi servis ücreti tutacağı söylendi. Mercedes gibi bir markada araba yağmurda nasıl su alır. Bu arızalar sizce normal mi?

Nebiye Nebiye 9.545 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nebiye29 Ocak

    77 ** *** plakalı aracım bir hafta önce bagaj kapısındaki bir arıza tıkanıklık sebebi ile Yağmurdan su alarak arka koltuk yeri havuz gibi su doldu kendi imkanımızla boşalttık. Sonra araştırdığımızda 2013 model A180 de bu sorunla çok karşılaşıldığını öğrendik. Mercedes gibi bir marka da nasıl böyle bir problem arıza olur bir türlü aklım ermiyor. Aracın arka koltuk ayak basılan yer su dolu çektirip kurutuyoruz. Yine çıkıyor su bu Mercedes'in kendi problemi aracım daha 2013 model ve onyedi bin km. A180 model bu ikinci arıza. İkisi de araçtan dolayı şimdi ben bu aracı ne yapmalyım. Kendi imkanımla suyu boşaltıyorum. Mengerler Bursa beşbin servis ücret istiyor bu bizim hatamız değil Mercedes üretim hatası.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi29 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları