06 Aralık 2017
#9866739

Mercedes W205 ve Cam Gürültüsü!

C200d W205 aracımda özellikle ön camlarda sürüş esnasında çok tıkırtı fazla rüzgar sesi alıyorum, E serisi aracım gibi tamamen sessiz olmasını da beklemiyorum ama servise konu ile alakalı müracaatımda benim model yılımda olan araçlarda cam kalınlığının 4mm, sonraki model yılında ise 6mm olduğunu ve sorunun normal olduğunu belirttiler. Bakın "Sorun" ve "Normal". Peki ben bu durumda şunu sormadan edemeyeceğim, neden 100.000 lira civarında bu seslere normal diyeceğim bir araç almadım ve 250.000 TL değerindeki bu aracı aldım ya da madem normalse neden sonraki model yılında bu cam daha kalın geldi? Bu soruların cevabını kurumsal hazır metin olarak değil, mantık dahilinde bekliyorum.

Ahmet Ahmet 16.536 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı19 Kasım 2018

  Şikayetimin ardından gelen bu çözüm için teşekkür ederim, çağrı merkezlerine ulaşmadığım için yanlış anlamışım.

 • Ahmet14 Şubat 2018

  Bu sorunum çözülmese bile farklı oluşan bir arızamla ilgili Ankara / Şaşmaz Hasmer otonun çok büyük yardımını gördüm. Teşekkürler Hasmer, teşekkürler Mercedes

 • Ahmet03 Ocak 2018

  Henüz hiçbir yardım veya destek almadım. Bunun üstüne servis bu şikayetlerden kendilerine bahsetmediğimi belirtmişler, fakat elimde sizden aldığım formda ve bu formun sizdeki kopyasında camdan tıkırtı geliyor şeklinde düşülmüş bir not var. Şimdi ben mi yalan söylüyorum yoksa Mercedes'mi yalan söylüyor? Bu şikayeti okuyanlara tavsiyem w205 kasa Mercedes'in 2015 modellerini alırken bu soruna dikkat etsinler yoksa şahine biner gibi binersiniz.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi06 Aralık 2017

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize, mercedes-benz.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” sayfasındaki iletişim formunu doldurarak veya 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları