10 Aralık 2018
#11284134

Mercedes Servis Şikayeti!

Aracımın bakımını yaptırmak üzere 350 km yol kat ederek Adana Mengerler Bayisi'ne gittim. Bakım işlemi yapıldı, servisten ayrıldıktan 10 km sonra motor arıza lambası yandı, tekrar servisi aradım getirin bakalım dediler. Kusura bakmayın yazılım güncellemesi yapmayı unutmuşuz dediler ve yazılımı yüklediklerini söyleyerek beni gönderdiler.


Yaklaşık 100 km sonra Otoyol'da tekrar motor arıza lambası yandı. Servis kapanış saati 1 saat geçtiğinden dolayı yapacak bir şey yoktu. Pazartesi servisi aradığımda kibar bir şekilde bizimle ilgili bir sorun yok biz size aracı arızasız teslim ettik en yakın servise gidin dediler. Ne kadar kolay oldu, standartları yüksek olan Mercedes böyle bayilerle çalışabiliyor çok ilginç.


Mercedes'in kalite standartları düştüğü ortada bu marka ile 3. problemim. Almanya Mercedes'e yazacağım şimdi. Umarım onlar Adana Mengerler gibi duyarsız ve sorumsuz davranmazlar. Bu olay sonrasında Mercedes' den almış olduğum son araç budur, bir daha kesinlikle bu markayı almamak yönünde kararlıyım. Haklı olarak bende firmanız ile ilgili memnuniyetsizliğimi çevremdeki kişilerle paylaşıyorum.

Semih Semih 6.796 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Semih27 Aralık 2018

    Sanırım incelemeniz henüz bitmedi :) neyi inceliyorsanız. Önce müşterilerinizi mağdur etmemeyi öğrenmelisiniz. Belki sizin umurunuzda değil ama bizim yaşadığımız mağduriyetler kesemize kar kalıyor. Markanızın arkasında durmayı öğrenmelisiniz. Saygılarımla,

  • Mercedes-Benz Temsilcisi11 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize, mercedes-benz.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” sayfasındaki iletişim formunu doldurarak veya 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları