18 Şubat
#11605410

Mercedes Pre Safe Arızası

Aracım 2014 model Cla 180 ve pre safe sınırlandırıldı diye mesaj vermeye başladı. Kaç defa trafik ortasında durdu araba. Neyse ki uzun yola çıkmadım. Ankara Mengerler 'e aracı götürdüm. Bu arıza için modül değişmesi lazım dediler. Bu modül de 3.500 TL. Bu nasıl bir fiyattır? Bu sorun kronik bir sorunsa çözülme işlemine niye gidilmiyor, niye Mercedes karşılamıyor? Araç daha 4 yıllık. Hemen parça değişimi yapılıyor. Böyle bir fiyat politikası yok ya. İnanın Mercedes'in sadece adı var. Kesinlikle bir daha Mercedes marka araç almayacağım.

Nalan Nalan 14.782 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi19 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi18 Şubat

    Talebinizi işleme alabilmek için Plaka ve Şasi numaranızı rica edebilir miyiz? Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi18 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler