14 Ağustos 2018
#10786456

Mercedes Mengerler Garanti Sürüncemesi!

2015 model Mercedes Gla dizel aracım var. Aracın sunroofun da kapanma sorunu yaşadım. Düzenli olarak aracın bakımını Mercedes Mengerler Eskişehir yolunda yaptırdım. Sunroof sorunu için beni İstanbul yolundaki Mengerler şubesine yönlendirdiler. İstanbul yolundaki Mengerler şubesini sorunumu ilettim.


Bana garanti kapsamına girip girmeyeceği konusunda Mercedes genel merkeze görüş soracaklarını ve geri döneceklerini söylediler. Bende bu konuda Mercedes'in geri döneceğini bu süre zarfında geri dönen olmayınca müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri beni servise çağırdı ama ilginç olan garantimin süresi dolmuştu ve ücret talep edileceği söylendi.


Bu oyalamanın Mercedes gibi bir markaya yakışmadığını düşünüyorum. Araçlarımı sürekli olarak Mercedes'ten yenilemeyi düşünürken Mercedes'ten uzak durmayı düşünüyorum.

Evren Evren 12.442 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi14 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize, mercedes-benz.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” sayfasındaki iletişim formunu doldurarak veya 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları