22 Kasım
#13031882

Mercedes Maybach Özellikleri Kullanılmıyor

Mercedes Maybach s500 2016 model bir araç kullanıyorum makam şoförüyüm ve aracın üzerindeki navigasyon 2013 senesine ayıt navigasyon için güncelleme istiyorum güncellenmiyor .Onu geçtim araçta 2 adet makam bir sürücü ekranı mevcut ama ne TV özelliği çalışıyor ne de internete bağlanılıyor . Telefondan internet bağlantısı bile yapılamıyor. Yani anlayacağınız 2 milyonluk aracın hiçbir özelliği kullanılamıyor. Bu çok üzücü!

İbrahim İbrahim 3.447 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mercedes-Benz Temsilcisi29 Kasım

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • İbrahim27 Kasım

  Hala cevap bekliyoruz

 • İbrahim26 Kasım

  06 mrp 10 WDD2229851A256015

 • Mercedes-Benz Temsilcisi26 Kasım

  Talebinizi işleme alabilmek için Plaka ve Şasi numaranızı rica edebilir miyiz? Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • İbrahim25 Kasım

  İlginize teşekkur ederim bir an önce yardımcı olursanız çok sevinirim

 • Mercedes-Benz Temsilcisi25 Kasım

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler