19 Nisan 2018
#10355636

Mercedes Kapı, Cam Çitaları Beyaz Lekeler Onarım Sorunu

Garantili aracımın sadece kapı cam krom çıtalarında beyaz lekeler mevcut. Çok kötü bir görüntüye neden oluyor. Tüm bakımları serviste yapılmış garantili araç olduğu için, doğal olarak çıtalarda oluşan bu çirkin görüntünün onarımını Kocaeli Mengerler'den talep ettim. Özel bir cilası olduğunu söylediler lakin çıkmamış, değişim için talepte bulunacağız dediler. Akabinden sizler tarafından çevresel etkenler diye bir cevap gelmiş.
1: Bu çevresel etkenler sadece kapı cam krom çıtalarına mı zarar vermiş. Kapı kollarındaki krom çıtalarda veya tampon panjur bulunan, krom malzemede neden hasar oluşmamış.
2: Aynı model ve aynı zamanda almış şirket araçları F*** marka M*** marka araçların çıtalarında bu problem mevcut değil. Ne diyorsunuz sizin krom malzeme R***'un kullandığı malzemeden daha mı kalitesiz. İvedilikle müdahale etmediğiniz takdirde, hukuki yollara başvuracağım.

Kemal Kemal 5.865 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Kemal11 Haziran 2018

  Neden geri dönüş olmuyor.

 • Kemal19 Nisan 2018

  41B9761 şasi WDD2183941A164617

 • Mercedes-Benz Temsilcisi19 Nisan 2018

  Talebinizi işleme alabilmek için Plaka ve Şasi numaranızı rica edebilir miyiz? Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi19 Nisan 2018

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize, mercedes-benz.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” sayfasındaki iletişim formunu doldurarak veya 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler