28 Ocak
#11509543

Mercedes Garantide Olan Aracımızın Aküsü Garantiye Girmiyor!

Mercedes /Smart aracımızın garanti süresi bitmediği halde Mercedes Benz yetkili servis Mengerler /Davutpaşa'da kilometresi 21000 olmasına rağmen araç az kullanıldığı gerekçe gösterilerek bizden akü değişim bedeli olarak 1350 TL akü parası istediler.
Böyle bir gerekçeyi hangi kanunu gerekçe gösteriyorsunuz dediğimde cevap veremiyorlar. Kullanım ve garanti kitapçığında bununla ilgili bir araç senede yapması gereken km bilgisi var mı diye sorduğumda ona da yanıt alamıyoruz. İnsanları iyice enayi yerine koymaya başladılar araç fazla km yapar garanti yok araç az km yapar garanti yok kime neye göre? Resmen kanunsuz iş yapıyorlar.

Kenan Kenan 5.912 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mercedes-Benz Temsilcisi29 Ocak

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi28 Ocak

  Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Kenan28 Ocak

  Smart araçlara çekici hizmeti vermiyorsunuz bir şekilde çekici ayarlayıp aracı servise gönderiyoruz üstüne bir de 21000 km deki araç az kullanıldı söyleyip akü garanti vermiyor musunuz mağduriyetimizi iki katına çıkarıyorsunuz şayet akü garantiden değişmeyecekse bununla ilgili teknik belge ve dokümanları acil gönderiniz Tüketici Hakları'na baş varacağız bilginize.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi28 Ocak

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları