21 Temmuz 2018
#10692171

Mercedes C200 Turbo Ve Birçok Sorun... !

2015 yılında Mercedes-Benz c200 d Blue Tech marka araç aldım. Almaz olaydım. İlk hafta aracım arızalanmaya başladı. İlk başta sensör arızası sonra sırayla 5 kere turbo arızası verdi 3 kere turbonun kendisi 10 kere farklı zamanlarda olmak üzere turbo elemanları değişti.


Mercedes'in müşteri ilişkileri o kadar kötü ki her aradığımızda aynı kişiyle muhatap olduk. Almanya'ya bile yazdık ama bize geri dönüş yapan Mengerler Ankara Ümitköy'deki müşteri ilişkileri sorumlusu oldu. Mahkemeye verdik ve 1 bilirkişi olumlu 1 tanesi olumsuz rapor verdi. Sonuncu bilirkişide 1. olumsuz rapor verenin aynı raporunu kopyalamış.


Hakkında suç duyurusunda bulunduk. Kendi fikrini beyan etmediği kopyalama yaptığı için. Sonuç olarak geçen hafta yine turbonun bir parçası değişti. Zaten üretimi durdurmuş internetten okuduğum kadarıyla c200 'ler sorunlu beyler ama daha önemlisi Mercedes'in kendisi sorunlu.

Burak Burak 7.299 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi23 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize, mercedes-benz.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” sayfasındaki iletişim formunu doldurarak veya 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler