01 Şubat
#11526880

Mercedes C200 ABS EPS Ve Lastik Denetim Basınç Arz!

5 Ay önce arabamda yağmurdan sonra bir arıza oluştu. Direksiyon sertleşti, gaz yemiyor başlıktaki hataları veriyordu. Mercedes servisine götürdüm. Arabayı bırakacaksınız incelememiz lazım dediler. O an için bırakacak zamanım olmadığı için sonra 1 hafta sonra getireyim dedim ve ayrıldım servisten.


Servisten çıktıktan sonra bütün hatalar kendi kendine düzeldi hiçbir sorun olmadı. 5 ay sonra yani bugün sabah arabama bindim gaza bastığımda aynı hataları tekrar aldım. Dün yine şiddetli bir yağmur yağdı. Demem o ki ne zaman şiddetli yağmur yağsa bu araba 3 arızayı birden veriyor. Sorun kronik bir arızamı acaba? 1 sene önce de ABS beynini değiştirmek için beni Mengerler den aradılar kronik bir hata tespit edilmiş ücretsiz değişim olacak diye. Acaba serviste yapılan bir işlemden sonramı bu tür olaylar oluyor anlayamıyorum. Arabayı alalı 2 sene oldu çünkü. Ne yapmam gerekiyor?

Oğuz Oğuz 11.558 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi04 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi04 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi01 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler