05 Eylül
#12551787

Mercedes C 180 AMG 'nin Yağmurda Teker Davlumbaz Kırılması

2016 model 18.000 km 'deki Mercedes c 180 AMG aracımla şehirler arası yolculuğum sırasında alt kısmından sürtünme sesi geldi. Aracımı kenara çekip altına baktığımda sol ön teker davlumbazının kırılıp yere sürtündüğünü fark ettim ve tamamen kopmak üzere olan parçasını aldım. Ankara yetkili servisi Hasmer Oto'ya gittim ve şikayetimi ilettim. Bana yetkili serviste araca bakmadan benim anlatımımla olayın ne olduğunu hemen anladılar ve bu durumun yağmurlu havalarda sıkça yaşandığını belirttiler.


Bu konuyla alakalı garanti kapsamında yardımcı olamayacaklarını söylediler. Bende 26.06.2019'da Mercedes müşteri hizmetlerini arayarak bu şikayetimi ilettim, dünya markası Mercedes-Benz gibi kaliteli olduğunu düşünerek yüksek meblağlar vererek aldığımız aracın yağmurlu havada kullanılınca kırılacak kadar kötü malzeme kalitesi olması ve bu şikayetin çok yaşanmasına rağmen bir çözüme kavuşturulmaması bunun yanında müşteri hizmetlerine ilettiğim şikayetime üzerinden aylar geçmesine rağmen bilgi verilmemiştir. 05.09.2019'da müşteri hizmetlerini kendim arayarak bilgi almak istediğimde şikayetimin olumsuz olarak karşılandığı öğrendim. Tarafıma bilgi verilmemesiyle alakalı şikayetimi de kayıt altına aldırdım.

Atil Atil 1.666 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi05 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları