22 Mayıs 2017
#8416415

Mercedes Benz'in Kalite Anlayışı!

0 km satın aldığım Mercedes Cla 180D aracımda inanılmaz derecede içeriden her yerinden trim sesi gelmekte ayrıca depodan gelen çalkantı sesi rahatsız edici ve tedirgin edici boyutta. Bunlarla ilgili olarak defalarca Mengerler Davutpaşa servisine gittim ancak bir çözüm üretemediler.


En son bu modellerde bu sorunlar kalitesine bağlı deyip işin içinden çıktılar. Şu an liste fiyatı 200 bini geçmiş bir aracı bu kadar kalitesiz diye savunma olur mu? En son Mercedes Almanya ile iletişime geçip onlarında araçlarının arkasında durup durmayacağını ve kalitesine bağlı sorunlar olduğunu düşünmekteler mi öğreneceğiz.

Murat Murat 14.228 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

 • Murat19 Haziran 2017

  Mercedes diyor ki depodan gelen ses bu araçlarda normal. Yeni Mercedes alacak herkes bunu kabul edecek. Hiçbir marka araçda olmayan bu sesleri kabul etmemizi söyleyenler kaliteden müşteri memnuniyetinden lütfen bahsetmesinler.

 • Murat12 Haziran 2017

  Mercedes gibi bir firma çözüm üretemiyorsa biz hangi markalara güvenip ürün satın alacağız.

 • Murat31 Mayıs 2017

  Mercedes müşteri hizmetlerindeki şahsın tarafıma söylediği biz bu sesleri normal kabul ediyoruz sizde kabul edin. Mercedes resmen bizimle dalga geçiyor. Türk tüketiciyi memnun etmek gibi bir dertleri yok. Boşuna müşteri temsilcisi çalıştırmasınlar çünkü bunlar müşterilerin psikolojilerini bozacak kadar saygısız kişiler.

 • Murat30 Mayıs 2017

  Mercedes Benz müşterisini aramak zahmetine girmeyip onlar beni arasınlar diyor çünkü benimle iletişime geçilmemiştir. Çok yazık...

 • Mercedes-Benz Temsilcisi23 Mayıs 2017

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize, mercedes-benz.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” sayfasındaki iletişim formunu doldurarak veya 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler