sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Mercedes Benz'in Kalite Anlayışı!

Murat Murat22 Mayıs 2017 17:52

0 km satın aldığım Mercedes Cla 180D aracımda inanılmaz derecede içeriden her yerinden trim sesi gelmekte ayrıca depodan gelen çalkantı sesi rahatsız edici ve tedirgin edici boyutta. Bunlarla ilgili olarak defalarca Mengerler Davutpaşa servisine gittim ancak bir çözüm üretemediler.

En son bu modellerde bu sorunlar kalitesine bağlı deyip işin içinden çıktılar. Şu an liste fiyatı 200 bini geçmiş bir aracı bu kadar kalitesiz diye savunma olur mu? En son Mercedes Almanya ile iletişime geçip onlarında araçlarının arkasında durup durmayacağını ve kalitesine bağlı sorunlar olduğunu düşünmekteler mi öğreneceğiz.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Murat 19 Haziran 2017 16:35

Mercedes diyor ki depodan gelen ses bu araçlarda normal. Yeni Mercedes alacak herkes bunu kabul edecek. Hiçbir marka araçda olmayan bu sesleri kabul etmemizi söyleyenler kaliteden müşteri memnuniyetinden lütfen bahsetmesinler.

profile-icon Murat 12 Haziran 2017 15:59

Mercedes gibi bir firma çözüm üretemiyorsa biz hangi markalara güvenip ürün satın alacağız.

profile-icon Murat 31 Mayıs 2017 16:07

Mercedes müşteri hizmetlerindeki şahsın tarafıma söylediği biz bu sesleri normal kabul ediyoruz sizde kabul edin. Mercedes resmen bizimle dalga geçiyor. Türk tüketiciyi memnun etmek gibi bir dertleri yok. Boşuna müşteri temsilcisi çalıştırmasınlar çünkü bunlar müşterilerin psikolojilerini bozacak kadar saygısız kişiler.

profile-icon Murat 30 Mayıs 2017 14:54

Mercedes Benz müşterisini aramak zahmetine girmeyip onlar beni arasınlar diyor çünkü benimle iletişime geçilmemiştir. Çok yazık...

Mercedes-Benz Logo Mercedes-Benz 23 Mayıs 2017 12:28

Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize, mercedes-benz.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” sayfasındaki iletişim formunu doldurarak veya 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 12 Ağustos 2019 11:25  

    Mercedes'e ilgisizliklerinden ve sorumsuzluk anlayaşından dolayı teşekkür ederim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler