06 Ekim
#12736677

Mercedes-Benz'de Titreme!

Aracım 122 bin km'de, Mercedes c180, aracımı çalıştırdığım zaman yaklaşık 1-2 dakika içerisinde gaza geçiyor ancak gaza geçtiği esnada aracımın o anlık motorunda titreme oluyor Antalya'da prins ustaya götürdüm, baktı, termostat arızalı dedi, değiştirdim, geldim eve sabah çalıştırdığım zaman aracımda sorun aynı şekilde tekrarladı ve artık suda oluyor, arabayı park ettim stop etmedim tuştan benzine aldım sonra geri tuşa basıp tüpe almak istiyorum o tuş yanıp yanıp sönüyor gaza basmadan geçmiyor tüpe.

Turan Turan 2.817 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi07 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları