22 Ağustos
#12477645

Mercedes-Benz Yedek Lastik Yok Ve Yolda Kalmak Garanti

2019 Nisan ayında 2018 model 0 km Mercedes c200 d AMG model araç aldım. Aracı alırken istetme olmadığını fark ettim ve araç lastiğinin patlamayan tekerlek özelliği olduğu için istetme gereği olmadığı söylendi olası aksilikte en az 60 km götüreceği bildirildi. Bayram dönüşü yolda teker hızlıca inmeye başladı 60 km değil 6 km bile gidemedim gece dağın eteğinde yolda kaldım. Adana Mengerler gittiğimde bu tekerler zaten %100 patlar ince yanak cevabını aldım. Satış yapılırken diğer lastik seçeneği seçeneğini sunmadılar bile.


Yol yardımı kaskoya yönlendirdi bugün pazar her yer kapalı dedi. Sn... Yakın servis Antep'te oraya çekebileceğini söyledi benim yol güzergahım Adana iken. Bir lastik için 2 gün Antep'te kalabileceğini söylediler. Bu süreçte tekrar aynı şeyi yaşamaktan tedirgin oluyorum. Kırsal bölgede telefon bile çekmeyebilir yol yardımına bile ulaşamayabilirim. Bir Mercedes kullanıcısı olarak benim için üzücü bir durum. Bu olaydan dolayı Mercedes'e olan inancım ve güvencim kırıldı.

Esra Esra 3.585 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Esra'nın Teşekkür Mesajı22 Eylül

  Adana Mercedes Mengerler de ki sorunum çok kısa sürede çözüldü. Bu konu ile ilgili bana yardımını esirgemeyen Kadriye hanıma özverisi ve iyi niyetli yaklaşımı için teşekkürü bir borç bilirim.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi22 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Esra29 Ağustos

  Adana Mengerler Mercedes Benz konu ile ilgili bizimle iletişime geçti ve konu ile ilgili çok güzel destek aldık. Ve bütün mağduriyetimizi gidemek için ellerinden geleni yaptılar. Adana mengerlere ve Mercedes Benze konu ile ilgili desteklerinden dolayı teşekkürü bir borç biliriz.

 • Esra26 Ağustos

  Benim istediğim mağduriyetimin önlenmesi. Yanı yeniden yolda kalma olasılığının ortadan kaldırılması. Lastiğin yarık ya da yırtık değil küçük bir delik bana söylendiği gibi 60 km gitseydi hiçbir sorin yoktu ama ben sürekli gece gündüz tek başına yola çıkan bir bayan im ve artık mercedesle tedirgin çıkıyorum. Aileminse aklı hep bende. Ben lastiğim patladığında beni servise kadar götürebilecek bir yedek lastik istiyorum mercedesten.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi23 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları