22 Kasım
#13031558

Mercedes-Benz Yaptığın Yanlıştan Dönmeni Tavsiye Ederim!

Önceki şikayetime dönüş sağlamadınız, bu şikayetime de dönüş ve çözüm sağlanmazsa önce genel müdürlük ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurarak sonrada sosyal medya ve paylaşım ağlarında bu rezilliği çoğu kişiye gösterip çözümü sağlayacağım bilginize...


Şikayetime gelecek olursak Mercedes Benz bayisinden sıfır km araç aldım. Aldıktan bir süre sonra mail geldi ve Mercedes portal 'dan hediye seçtim. Seçtiğim hediyenin gönderileceği söylendi ve tam tamına 18 gün geçmesine rağmen hediyem elime ulaşmadı ayrıca Herhangi bir takip no. Da iletilmedi.


Seçtiğim termos hediyem tarafıma gönderilene dek elimden geleni yapacağım. Hediye için tarafıma gönderilen mail ve ekran görüntüleri bulunmaktadır. Mercedes tarafından bu hediye hakkı bana verildi.


Ben bu hediyenin elime ulaşamamasının sebebi olarak Mercedes çalışanlarını görüyorum ve küçük ticarete dönüştüğünü düşünüyorum en kısa zamanda seçtiğim termos hediyemin tarafıma ulaşmasını rica ediyorum ulaşmadığı takdirde sosyal medya ve farklı bilgi ağlarında bu durumu ifşa edip Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım.


Sorunumun en kısa sürede çözülmesi temennisiyle plaka ve şasi numaramı siz istemeden ilettim şahsi cep numaram sistemde kayıtlı önceki şikayetimde isteyeceğiniz tüm bilgileri verdim oyalanacak hiçbir şey yok. Mercedes bana ulaş ve hediyemi tarafıma gönder. Yoksa hakem heyetinde çay içeriz.

Hüseyin Hüseyin 3.168 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mercedes-Benz Temsilcisi26 Kasım

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Hüseyin25 Kasım

  Halen dönüş yapılmadı

 • Hüseyin22 Kasım

  Sayın otomatik mesaj dönüş yapmanızı bekliyorum

 • Mercedes-Benz Temsilcisi22 Kasım

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler