07 Eylül
#12566767

Mercedes-Benz W204 AMG Sağa Çekme Problemi

2011 model w204 c 180 AMG aracımı Denizli hastaya oto Mercedes yetkili servisine bakıma götürdüm sorunsuz bakımı yapıldı ama aracımın ön iki ve arka sağ amartisorunun değişmesi gerektiğini söylediler ve on takımdan da parçaların yenilenmesi gerektiğini söylediler kabul ettim değiştirdiler fakat aracımda sağa çekme problemi başladı kendilerine ilettim tekrar çağırdılar aracıma sağ tekere ayarlı civata taktılar fakat sorun düzelmedi sol için de civata siparişi verdiler ama onun için ekstra ücret talep ettiler... 0 kilometre aldığım aracımda 7 yıldır hiçbir sorun yaşamazken on takım ve amartisor değişiminden dolayı sürüş konforum tamamen bitti ve aracımdan soğudum resmen... Bu konuda yardımcı olun lütfen Sn... Mercedes Benz Türkiye...

Olcay Olcay 1.190 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi12 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Olcay'ın Teşekkür Mesajı12 Eylül

    Hastalya otodan tarafıma dönüş yapıldı... Parcayi gönderdiler teşekkürler

  • Mercedes-Benz Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları