15 Ağustos
#12434978

Mercedes-Benz Ve Akü Sorunu

2017 Cla 200 aracımı Ankara hasmer'den aldım. Temmuz 26 Kayseri bayraktarlarda bakımını yaptırdım ancak aracımın start stop çalışmadığını söyledim bir ara gelirsiniz aküyü şarj edelim dediler. Bayramda Mersin’e tatile gittim ve bir anda arabam marşa basmadı ve çalıştıramadım. Yol yardımını aradım benden 2.500 TL ücret talep ettiler en yakın bayi Adana’da olduğu için yol masraflarını da ücrete dahil edeceklerini söylediler ve kullanıcı hatası dediler aküde ki hata nasıl kullanıcı hatası olabilir. Ben iki çocuğumla bilmediğim bir yerde mağdur oldum nasıl olur da bakım yapılırken aküm kontrol edilmez. Mercedes arabayı satana kadar sizden ne kadar ücret alırlarsa o kadar iyisiniz ve benim arabam garantili. Güvenli olsun diye bayiden aldım ama yazıklar olsun arabamda hiç hevesimi bırakmadılar.

Emine Emine 10.134 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi22 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi23 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi15 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları