05 Eylül
#12556317

Mercedes-Benz Mercedes C200d Sorunları!

2015 Mercedes c200d aracım sıfır aldım hatasız boyasız kazasız herhangi bir Tramer kaydı bulunmamaktadır daha 50000km dedir fakat bana çıkardığı sorunu saymakla bitiremem en az 10 defa motor ikaz ışığı yandı yolda bıraktı servise götürdüm hallediyorlar fakat servisten çıktıktan sonra tekrar bozuluyor şimdi de yol da kaldım ve yakıt deposu motora yakıt iletmiyor'Muş yine bana 10000 TL link masraf çıkardı bu yıl içinde 4-5 defa servise gidişi görüyorum ki bu sorunlar tek ben de değil çok fazla c200d sahiplerin de var buna bir çözüm bulunsa araçlarınız hatalı ise toplatın kardeşim Mercedes alıyoruz dünyanın parasını veriyoruz sonra da rezillik çekiyoruz.

Hasan Hasan 2.313 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi12 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi06 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler