26 Kasım
#13056618

Mercedes-Benz Mercedes C Direksiyon Ses Şikayeti

Mercedes aracımın direksiyonundan ses geliyor! 2018 model c 200 12.000 km de aracım var direksiyonundan ses gelmeye başladı aracı yetkili Mercedes servisine götürdüm orada yapılan inceleme sonucu sol ön amortisör üstündeki körüğün yırtıldığı, aracın darbeye maruz kaldığı için garantiye girmediği söylendi. Bunun üzerine Mercedes Türkiye'yi aradım durumu izah ettim ancak dönüş aynı. Tekrardan yetkili servis aradı olumsuz geçtiğini söyledi. 2.000 TL'küsur bir hesap çıkardılar.


Bende aracın bir darbeye maruz kaldıysa jantın ve lastiğinde de hasar olması gerektiğini söyledim. Ben aracımı çok özenli kullanıyorum herhangi bir darbeye maruz da kalmamıştır. Mercedes gibi bir firmanın böyle bir şeyi red etmesi gerçekten çok üzücüdür. Zaten oradaki parçaya ben kullanıcı olarak hiçbir şekilde zarar veremem. Araç plakam: 06 **245 aynı arıza başkalarınında başına gelmiştir forumları okuyun bu tesadüf olamaz. Buradan şunu söylüyorum Mercedes bir hayel kırıklığıdır.

Çaşdaş Çaşdaş 3.226 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi27 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi26 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları