02 Aralık
#13106014

Mercedes-Benz Me Uygulaması

Mercedes Gibi bir firma 1 yılı aşkın süredir hala me uygulama sorununu çözmedi. B** de benzer uygulama var. Aktif çalışıyor. Mercedes gibi bir firmaya BTK sorunu deyip ilgisiz kalmak yakışmıyor. Bu sorunun acil çözülmesi gerekli. Sim kart uygulamasından dolayı olan bu sorunu çözmek bu kadar mı zor. Ya da Türkiye'deki insanlar önemszi mi Mercedes için

Emin Emin 1.546 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi03 Aralık

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Emin03 Aralık

    1 senedir bu konuyu incelemek aklınıza gelmedi mi

  • Mercedes-Benz Temsilcisi03 Aralık

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler