02 Eylül
#12535936

Mercedes-Benz Koluman Servis İndirimi Şoku

3 sene önce c200d aracımı Koluman Balgat şubesinden aldım, bu süreçte satış temsilcisi E** Ç** çok ilgiliydi. Daha sonra servis sürecinde bazen memnun kaldım bazen şikayetlerim oldu. 28/08/2019 tarihinde Koluman dan gelen mesajda tarih sınırı belirtilmeden servis bakımında %35 e varan kampanya olduğu belirtilmişti. Bunun üzerine telefonla 2/9/2019 tarihine randevu oluşturuldu. Bugün akşam aracımı bıraktıktan 1 saat sonra her bakımda ki rutin işlem olan balata değişimi gerekiyor diye arandım, işlemi onayladım. Bana fatura bilgisi verilmesi üzerine kampanya indirimi uygulandı mı diye sordum. Kampanyanın 31/08/2019 de sona erdiği ve %5 indirim uygulandığı belirtildi. Şimdi soru şu Mercedes ve Koluman gibi 2 büyük ve köklü firma müşterilerini doğru bilgilendirmeyerek kar etmeyi mi amaçlıyor ve yanıltılan müşterilere dalga geçer gibi %5 indiriminde %35 e varan aralıkta olduğu mu söyleniyor. Umarım bu sorularıma bir yanıt alabilirim.

Faik Faik 2.464 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi03 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Faik02 Eylül

    Belirtmek isterim ki bugüne kadar tüm bakımları Koluman da yaptırmış biri olarak sorun servis bakımından alınan ücret değil. Rahatsız edip buraya yazma sebebim hem mesajda hem de randevu alırken telefonla doğru şekilde bilgilendirilmemiş olmam. İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi02 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları