25 Temmuz
#12326051

Mercedes-Benz Kendi Hatasını Müşteriye Yıkıyor

20 gün önce turbo değişimi yapılan aracımda turbo değişimi sonrası klima arızası oluştu soğuk yerine sıcak üflüyor. Bu araç Mercedes arkadaşlar başka bir marka değil buna dikkat. Klima sistemi 4 yılda iflas etti garantiden karşılanamıyormuş. Kendi hatalarını müşteriye yıkıyorlar bir de. Böyle bir şey olmaz, sonuna kadar hakkımı arayacağım. Klima sistemi kullanıcının yapabileceği bir arıza değil. Bunu anlayın ve gizli ayıp olan bu aracınız için müşteri memnuniyeti gereği ücretsiz değiştirmeniz gerekiyor.

Mehmet Mehmet 5.062 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mercedes-Benz Temsilcisi19 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Mehmet30 Temmuz

  Süreç ile gelişmeniz nedir acaba bir cevap gelmedi?

 • Mehmet28 Temmuz

  Aracı yarın teslim alacağım hatam olmayan ramamen fabrikasyon hatası olan bir arızadan dolayı lütfen beni sorumlu tutmayın bu size yakışmaz. Garanti kapsamında yapılması talebimdir. Tarafımdan ücret talep edilmeden bu arızanın çözülmesini istiyorum. İyi çalışmalar

 • Mercedes-Benz Temsilcisi25 Temmuz

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza B. verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları