28 Kasım
#13069822

Mercedes-Benz Kalorifer Isıtma Sorunu

2016 Şubat ayında Ankara kolumandan almış olduğum Mercedes c200 d AMG aracımın tüm servis bakımları kolumanda yapılmıştır aracımın kaloriferinde ısıtma sorunu ile servise götürdüm yapılan inceleme sonucunda kalorifer kazanının tıkanmış ve paslanmış olduğunu söylediler 3. yılını doldurmuş Mercedes marka bir araçta nasıl böyle bir sorun olabilir olduysa bile buna kullanıcını nasıl bir müdahale edebilir servis 6.000 TL masraf çıkartıyor ve aracımın ön göğüs kısmı sökülecek fakat Mercedes markası benim gözümde bütün değerini yitirdi satış sonrası verilen bu hizmet beni markadan ve araçta soğuttu bu araçta kalitesel bir problem var ve Mercedes markası bunun arkasında durmuyor ben aracımı yaptıracağım bu markayı ve servisi mahkemeye verip aracı satacağım daha önce farklı markalardan araçlar aldım ve kullandım fakat satış sonrası hizmetinde iyi değilsiniz.

Serkan Serkan 2.852 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi29 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi28 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili inceleme ve değerlendirme sürecinin devam ettiğini belirtmek isteriz. Sürecin sonuçlanmasına istinaden tarafınıza en kısa sürede ilgili personelimiz tarafından bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi28 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları