05 Ekim
#12729866

Mercedes-Benz Kalitesizliği

2016 model A180 aracımızın Eco Star stop çalışmadığı için İzmir Mengerler servise götürdüm. Aracın bakımlarını zamanında yapıldığı için garantisinin devam ettiğini söylediler sıkıntınında muhtemel aküden olduğunu ve garantiden değiştireceklerini söylediler sevindik bizde.


Aradan 1 saat geçti servis danışmanı aradı aracınız 6 ay önce (bizden önceki sahibi) kapısını açık unutmuş aküsü bitmiş yol yardım gelmiş takviye yapmış aracınızı çalıştırmış e bundan dolayı akünüzü garantiye sokamıyoruz.


Mercedes Türkiye aradım talepte bulundum servis arıyor bugün beyefendi Mercedes-Benz cevap geldi destek olmuyor.
Şimdi sen git bilmem kaç paraya Mercedes al yolda kal yetkili servis gelip kurtarsın seni sonra aracınız garantide değil desin bravo size! Boşuna serviste gidip o kadar para verip bakımlarını yaptırmışız. Mercedes'in kullandığı akü bu kadar kötü demek ki bir kere bittiğinde aracın donanımlarını çalıştırmayacak kadar ve de 3000 TL istedi servis bu kadar kalitesiz bir akü için...

Umutugce Umutugce 2.647 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi16 s

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Umutugce07 Ekim

    Gün içerisinde dönerseniz sevinirim yolda kalmak istemiyorum...

  • Mercedes-Benz Temsilcisi05 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları