29 Haziran
#12191942

Mercedes-Benz İle 1.5 Senedir Yaşadığım Çile!

1.5 sene önce aldığım arabam ve Mengerler servisiyle aldığımdan beri sorun yaşıyorum. Yaşadığım sorunları Almanya Daimler ile konuştum ve Mercedes Türkiye'nin yardımcı olması gerektiğini söylediler. Mercedes Türkiye ile birçok kez konuşmama rağmen bant kaydı gibi sürekli aynı şeyleri tekrarlıyorlar ve ne sattıkları ürünün arkasında duruyorlar, ne de müşteri memnuniyetini önemsiyorlar. Mercedes gibi köklü bir firmayı komik duruma düşürdüler insanların gözünde. 1.5 senedir eziyet çektiriyorlar. Mengerlere güvenip araç da teslim edilmez bilginiz olsun. Mercedes Türkiye müşterisine bu kadar değer vermiyorken, ona bağlı olan Mengerler'den de ne beklenirdi ki? İki kuruma da yazıklar olsun 1.5 sene de çok zamanımı aldılar. Sıfır aldığım araca bir kez olsun mutlu binemedim.

Egemen Egemen 2.919 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Egemen24 Temmuz

    Mercedes Türkiye'den çağrı merkezi dışında kimseye ulaşılamıyor. Yetkililer çok ilgisiz! Çağrı merkezine bıraktığım şikayetlerde sürekli yetkili birisiyle görüşmek istediğimi not düşürdüm kimse ilgilenmedi. Almanya Daimler'i aradım durumu anlattım. Mercedes Türkiye'nin bana yardımcı olması gerektiğini, görüşme taleplerime geri dönüş yapılmamasının yanlış olduğunu ve şirket prosedürlerinde böyle bir şeyin olmadığını söylediler. Ardından bana Mercedes Türkiye'den İ**** beyle görüşmem gerektiğini söylediler. İ**** beyi 10 gündür arıyorum asla ulaşılmıyor. Kırk defa not bıraktım ve kendisine de mail attım asla geri dönüş yapılmıyor. Almanya Türkiye'den daha fazla ilgilendi benimle. Ne yazık ki böyle bir firmayla iletişimde kalmak zorundayım. Daha doğrusu iletişimde de kalamıyoruz.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi15 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi30 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları