19 Eylül
#12631747

Mercedes-Benz Haksızlık Yapıyor!

Mercedes A180d model arabamı Ekim 2018 de aldım. Henüz bir yılı dolmadı. Mercedes benim arabama 3 yıl ücretsiz garanti ve 1 yıl ücretli garanti verirken benden 3.5 ay sonra sattığı arabalara 01.01.2019 tarihinden itibaren 4yıl garanti ve 1 yıl uzatma veriyor. Uzatma ücretinin 2000 TL üzerinde bir miktar olduğu düşünülürse bu önemli bir haksızlık. Bu konuda mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Mercedes'e bu yakışır.

İbrahim İbrahim 2.540 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • İbrahim24 Eylül

  Ne yazık ki firma çözümsüzlük dışında yardımcı olamadı. Mevcut durumu satış stratejimiz böyle şeklinde diye açıkladılar. Ekstra daha fazla satış yapmak adına bana yardımcı olmadılar. Bu da onların tercihi.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi24 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • İbrahim23 Eylül

  Ne yazık ki Mercedes firmasından herhangi bir yetkili beni aramaya gerek görmedi.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi19 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler