23 Ağustos
#12478391

Mercedes-Benz Gla180D Direksiyon Soyulması!

Aracımız 2018 Ocak Çıkışlı GLA180d. Aldığımızdan bu yana 1,5 yıl geçti. Aracı babam kullanıyor ve direksiyonunda fazla sayıda soyulma var. Konu ile ilgili Mercedes-Benz bayisine giderek direksiyonun garanti kapsamında değiştirilmesini istedik. Fakat Mercedes-Benz garanti birimi kullanıcı kaynaklı bir sorun olduğunu, takılan yüzük yüzünden olduğunu ifade etti. Babam 70 yaşında ve hayatı boyunca hiçbir zaman yüzük takmadı. Servis dalga geçiyor. Bizim arabalarımızın garantisi ne işe yarıyor gerçekten anlamış değilim.

Fatih Fatih 2.414 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mercedes-Benz Temsilcisi22 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

  • Mercedes-Benz Temsilcisi23 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları