02 Ağustos
#12373079

Mercedes-Benz Garanti Kapsamındaki Aracımın Arızası Giderilmedi

2017 Model Mercedes-Benz Cla 180 d model 14850 km'deki aracımın ön takımından gelen lokurtu sesleri sebebiyle aracımı yetkili servislerden birine (Ankara'ki en eski yetkili servise) bıraktım. Sabah servise bıraktığımda yapılan incelemede iki ustanın da kabul ettiği arıza hakkında tarafıma dönüş yapıldı. Yaptıkları incelemeler sonucu direksiyon kutusundan kaynaklı olduğunu beyan ettiler.


Fakat bu arızayı garanti kapsamında olduğu için Mercedes-Benz Türkiye'ye sorduklarında kutu değişse bile ses devam edebilir cevabını almışlar ve bu sesin bu araçlarda normal olduğunu ve yapılacak bir şeyin olmadığını beyan etmişler. Hiçbir koşulda normal sayılmayacak bu seslerin 14850 km'deki bir araç için nasıl normal olduğunu anlayabilmiş değilim. Bu durum Mercedes-Benz gibi köklü bir markaya kesinlikle yakışmamaktadır ve markaya olan güvenimi sarsmıştır. Bu problemin ivedilikle giderilmesini beklemekteyim.

Onur Onur 8.098 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mercedes-Benz Temsilcisi19 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden dosyanız yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup sonucu tarafınıza bildirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 444 62 44 numaralı Müşteri İletişim Hattımızı arayarak ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman, en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini dileriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

 • Onur05 Ağustos

  Az önce müşteri hizmetleri biriminizi aradım daha şikayet kaydı bile oluşturulmamış. Verdiğiniz hizmet sizin gibi bir firmaya yakışmıyor.

 • Onur05 Ağustos

  Sayın Mercedes-Benz Türkiye, Tarafınızdan hala bir dönüş yapılmadı. Ailemle birlikte tatile çıkacağım ama aracımdan yana kafamda soru işaretlerim var. Gerçekten kullandığım hiçbir araba markası tarafından böyle ortada bırakılmamıştım. Ortada bırakan markada sözüm ona dünyanın en iyi otomobil üreticisi. Gösterilen tutum bizim için hayal kırıklığı, sizin için ise prestij kaybı. Kopyala/Yapıştır cevaplarla kimsenin ne vaktini alın, ne de sinirlerini yıpratmayın. İnsanlar bu markayı bu tarz durumlara düşmek için tercih etmiyor.

 • Mercedes-Benz Temsilcisi02 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yapılarak, en kısa sürede tarafınıza bilgi verileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları